Akatlar Arçelik servisi sizlere güven aşılayarak işlemler yürütür. Güven olmadan asla bir bakım ya da tamir işlemini yaptırmamanız gerekiyor. Her servis sizlerin istediği şekilde işlemleri asla yürütmez. Bu durumu göz önünde bulundurarak işlem yürütünüzArçelik teknik servis elemanları her daim güvenilir, işinin ehli olarak hizmet vermektedir.

akatlar arçelik servisi onarım ve bakım

Akatlar Arçelik servisi diğer servislere asla benzemez. Diğer servislerin işleri sadece para odaklıdır. Bizler sizlerin memnuniyetini ön odak olarak belirleriz. Buna bağlı olarak da hizmet veririz.Akatlar Arçelik servisi İstanbul içerisinde hizmet veren en kaliteli Arçelik servisi olarak karşınıza çıkacaktır. İşlem yaptırırken gönül rahatlığı ile işlem yaptırmak ister misiniz? Cevabınız evet ise en doğru yer olarak bizleri göreceksiniz.

Akatlar Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisi bakımlarını sertifika sahibi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Klima cihazının tüm değerleri kontrol edilerek iç temizliğine önem verilir. Bir klimanın bakımı ne zaman yapılır ve çok önemlidir. Kış ortasında ya da yaz ortasında kullandığınız için bir bakıp bu tarihler arasında yaptığınız genellikle bakımları ilkbahar ya da sonbahar aylarında gerçekleştirilmesi daha verimli olacaktır. Uzmanlar genelde sonbahar aylarının tercih edilmesini söyler. Klimanın bakımından sonra verimli bir şekilde  çalıştığını göreceksiniz.

akatlar arçelik klima servis onarım ve bakım

Arçelik klima servisi bakım yaparken ilk önce basınç değerlerin kontrolü gerçekleştirir. Ev ya da dükkan içerisinde yer alan elektrik tesisatı detaylı bir şekilde incelenir. Genellikle sorunların elektrik tesisatında kaynaklandığı bilinmektedir.

 

Bu kaynaklanma sonucunda bizimle beraber çalışan uzman elektrik çalışanımız hemen kontrol işlemine başlar. Daha sonra cihazın tüm bağlantıları detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Cihaz içerisinde yer alan pervanelerin temizliği titizlikle gerçekleşir. Her detaya  önem veren çalışanlarımız klima bakımlarını her zaman profesyonellerin yapması gerektiğini vurgular.

Akatlar Arçelik klima servisi yine bakımlarını gerçekleştirmeyi unutuyorsanız sizlere hatırlatma babında yılda belirli sürelerde  hatırlatma işlemini yaparız.

Akatlar Arçelik klima servisi sayesinde bakımı yapılan klimalar düzenli çalışmak da beraber az elektrik sarf eder. Yazın daha iyi soğutmasını sağlar. Olmadık bir anda arıza çıkarıp sizin sinirlerinize germez. Evinizde misafir var ise mahcup olmazsınız.

Akatlar Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi servisi genel bakımını az yılda bir defa gerçekleşmesi söz konusudur. Bir kombinin bakımı yaptırılmazsa yüksek performanslı çalışmaz. Buna bağlı olarak doğal gaz faturanız maddi bir darbeyi sizlere yapar.

akatlar arçelik kombi onarımı

Akatlar arçelik kombi servisi bakım ve tamir ustaları yıl içerisinde çok yoğun bir şekilde çalışır. Kombilerin bakımlarını önemli bakımları gerçekleşen kombilerin enerji tasarrufu söz konusudur.

Akatlar arçelik kombi servisi bakım işlerinde önce sıcak su ve kalorifer yanına durumunu kontrol etmektedir. Ardından kombinin su sızdırmazlık durumunu detaylıca inceler. Kombinin iç açıları tozlanma gibi bir durumla karşılaşılması sonunda tozlar temizlenmektedir.  Daha sonra uzman çalışanınız detaylı bir şekilde kombini içini inceleyerek kendine has uzmanlık alanına göre bakımı gerçekleşir.

Akatlar Arçelik Beyaz Eşya Servis

Arçelik servis her zaman Arçelik ürünlerine dair bakalım onların işlemlerini gerçekleştir. Arçelik den farklı olarak bir ürün bakımı asla yapılmaz.Arçelik beyaz eşya servisi  mekanınıza uygun olarak beyaz eşya tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu ev küçük olup büyük beyaz eşya tercihinde bulur. Bunlar kesinlikle yanlıştır. Büyük bir beyaz eşyanın çalışma alanı daha büyük bir alanda gerçekleşir.

akatlar beyaz eşya onarım ve servis

 

Bir buzdolabının üstten basık bir evde daha verimsiz çalışması söz konusu olacaktır.Akatlar Arçelik beyaz eşya servisi  sayesinde her daim memnun olacaksınız.Akatlar Arçelik beyaz eşya servisi  memnuniyetiniz gözlerinizden görünecektir. Her zaman çalışmak isteyeceksiniz.

Arçelik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler;