Arçelik Klima | Bilge Teknik Servis

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

Yaz ve Kış aylarında bize yardımcı olan klima’lar , rahatlığımız için en kritik araçlar arasındadır.Bu yüzdendir ki bu araçları kullanırken, herhangi bir araba bakımı gibi, klimalarımızında bakımları oldukça önemlidir.Önemli olmasının ana sebebi , klimalarımızı uzun vade kullanmamızdır.

Tabi klima bakımı aklınıza geldiği zaman , kendinize klima bakımı ne zaman yapılmalı ? sorusunu kendinize soruyorsunuz.Sizlere klimalarınızın hangi zamanlarda gözden geçirmek gerekir , anlatmaya çalışacağım.

Klimalarınızın bakımları, uzman eller tarafından yapılmalıdır.Öncelikle bu konu çok hassastır, bizden veya başka bir teknik servisten destek alabilirsiniz fakat uzman olduğunuzdan emin olmalısınız.

Bu bakımlarda klimalarınızın tüm değerleri ve iç temizliği kontrol edilir, ve bu bakımları klimalarınızın aktif kullanıldığı zamanlarda, yaptırmamalısınız, kış yada yaz aylarına girmeden, doğru bir teknik servis ile çalışarak , klimalarınızın tüm onarımını gerçekleştirebilirsiniz.Klimalarınız çalışsa dahi bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Klima Bakımlarında Neler Yapıyorsunuz ?

Klimalarınızın bakımları detaylı işçilik gerektiren ve hassas bir konudur, Öncelikle klimalarınızın basın değerleri kontrol altına alınır ve bu şekilde klimalarınız kontrol altına alınır.Daha sonra klimaların elektrik tesisat noktaları kontrol edilir ve detaylı bağlantı analizi yapıltan sonra, fan merkezleri kontrol edilir.Kolay bir işlem değildir klima bakım ve onarımı , bu yüzden doğru teknik ekiplerle çalışmalısınız.

Bilge Teknik olarak, arçelik servis hizmeti vermekteyiz.Arçelik ürünleri kullanıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.Hizmet verdiğimiz arçelik servis, ürünleri aşağıdaki gibidir.

Yukarıda yazdığımız ürünlerin özel teknik servisi olarak hızlı ve kalıcı hizmet vermekteyiz.Sizlerde arçelik ürünleriniz için profesyonel bir ekip arıyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Konum