Bebek Arçelik Servisi ; Bebek semtinde sizlere hızlı bir şekilde servis sağlayıcısı olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz Arçelik ürünleri üzerinden gerçekleşmektedir. Arçelik Servisimiz tüm cihazlara hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. Yanımızda çalışan her çalışanımız sizlere yardım edecek kapasitedir. Hiçbir şekilde saygısızlık yapacak ya da yardımcı olamayacak

Bebek Arçelik klima,kombi ve beyaz eşya servis bakım onarım

bir nitelikte değillerdir. Sorunu olan her cihazınızın kısa bir süre içerisinde tamiri gerçekleştirilir. Sorunun tamamen ortaya çıkması için servis dükkânımıza da getirebiliriz. Sadece bu durumlar çok büyük tamirler istediğinde gerçekleşir. Hizmetlerimizin bu denli kaliteli olması sebebiyle Bebek Arçelik servisi olarak kalitemizi ortaya koymaktayız.

Bebek Arçelik Servisi şirketimizden almış olduğunuz hizmete bağlı olarak bazı avantajları sizlere sağlamaktayız. Bunların başında cihazınıza takılan bir parçanın garantisini bizler sizlere vermekteyiz. Bu şekilde her zaman müşteriyi memnun etmeye devam etmekteyiz.

Bebek Arçelik Klima Servisi

bebek arçelik klima servis bakım ve onarım hizmetleri

Bebek Arçelik klima servisi olarak ilk önce arıza tespiti gerçekleştirilir. Klimaların genel olarak bilinen arızası gerçekleşti ise anında tamire başlarız. Hızlı bir şekilde tamiri gerçekleştirilen klimanın kullanımına devam edebilirsiniz. Sorunun tamamen büyük olması gibi bir durumda dükkânımıza götürerek orada tamir işlemini gerçekleştiririz. En geç 2 iş günü içerisinde tamir işlemi bitirilip evinize teslim edilir. Hızlı olması, tamir seviyesine göre değişiklik gösterir. Arıza tespitlerinin tamamen gerçekleştirilmesinden sonra sizlere hızla bir şekilde arızanın neyden kaynaklandığına dair bilgi vermekteyiz. Kaynaklanan arızanın belirtilen sürede biteceği ve maliyet konuşulur. Maliyet konusunda anlaşma sağlandığında hızlı bir şekilde tamir süresi gerçekleşir.

Tamir maliyetinde anlaşma sağlanmadığı takdirde sadece servis ücreti almaktayız.

 

Bebek Arçelik Kombi Servisi

bebek arçelik kombi servisi bakım ve onarım

Bebek Arçelik kombi servisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bebek Arçelik Servisi olarakerhangi bir sorununuz olduğu anda bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize gelerek sorunu ortaya çıkarabilirsiniz. Kombiniz için hangi sorun ortada ise tamiri için hızlı bir şekilde adım atarız. Kısa sürede bitirmeye önem gösterir, sizlerin zamanını almak istemeyiz. Kombinizin yıllık bakımını yaptırmak istiyorsanız yine bizleri tercih edebilirsiniz. Petek temizliğinden tutunda bütün kombi ile alakalı sorunlarınızı sizlere hızlı bir şekilde çözüm üretiriz.

Kombinize dair bütün sorunları bizlerin tamir ettiği takdirde ilerde olacak herhangi bir tamir ya da temizleme işleminde indirimler sağlamaktayız.

 

Bebek Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Bebek Arçelik beyaz eşya servisi olarak evinizde ya da dükkânınızda yer alan her türlü beyaz eşyayı tamir ederiz. Tamir süresini en kısa zaman dilimine uygun hale getiririz. Bu şekilde sizlerde asla zaman kaybına uğramazsınız.

bebek arçelik beyaz eşya servisi onarım hizmetleri

Çok büyük arızlar dışında her zaman arızaların yerinde olduğunu belirtmek isteriz. Getir- götür mantığını gütmeden en hızlı şekilde işlerinizi hallederiz.

Bu durumları yaşamadan önce her daim iletişim adresimizden bizlere ulaşmanız gerekiyor. Bebek Arçelik beyaz eşya servisi hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra ücret hakkında konuşabiliriz. Geldiğimizde evinizde ya da dükkânınızda yeniden ücret hakkında konuşmak etik olmamaktadır. İşi bitirdikten sonra çoğu müşteri pahalı bulup ücrette indirim talep etmektedir. Böyle durumlar yaşanmaması adına önceden konuşmak sağlıklı olacaktır. Her daim bizlerle çalıştığınız takdirde gelecekte sizlere özel indirimler sağlamaktayız. Bu işlemlerin hepsini müşterilerimizin memnuniyeti için yapmaktayız.

Bebek Arçelik beyaz eşya servisi Uzmanlarımız beyaz eşya hasar ya da tamir hakkında sizlere detaylı olarak bilgilendirme sağlamaktadır. Bu şekilde gelecekte aynı durumla karşılaştığınızda çözümü daha basit olacaktır. Evinizde yer alan herhangi bir beyaz eşyaya dair sorun yaşadığınız takdirde Bebek Arçelik beyaz eşya servisi olarak sizlere hizmet veririz. Bizlere ulaşmanız son derece basittir. Sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden ulaşıp etiler, beşiktaş,gayrettepe, levent , bebek gibi semtler için randevu alabilirsiniz.

Arçelik Servisi Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler