Fulya Arçelik servisi sizleri memnun etmeye devam ediyor. Her daim güvenilir bir şekilde işlemlerini yürütürken, Arçelik menşei olan bütün eşyaların onarım ve bakımını yapar. Fulya arçelik servisi, her türlü ürünün onarımını yaparken asla zaman kaybına uğramaz. Sorunun neyden kaynaklandığını hızlı bir şekilde bulur. Bu sorunun ilerde yeniden tekrar etmemesi adına sizleri bilgilendirir. Bilgilendirmeye bağlı olarak kullanımlarınızda dikkatli olmanızı ister.

Soruna dair çözümler üreten servisimiz, beyaz eşyalarınızı ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde sizlere teslim eder. Genel olarak tamir işlemleri evde ya da iş yerinizde hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bu şekilde her iki tarafta zamandan tasarruf etmiş olur.

Bu işlemleri yaptırmak isteyen her müşterimiz bizlere sitemiz içerisinde yer alana iletişim adreslerinden ulaşabilir. 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız taktirde bizleri anında arayabilirsiniz.

Bir beyaz eşya kullanırken yılda en az 1 defa bakımını yaptırmayı asla unutmayın. Örneğin bir buzdolabı 24 saat çalışmaktadır. Ne kadar yorucu bir tempo olduğunu siz düşünün. Yılda 1 kere bakımı yapılan her eşya ilk aldığınız verimle çalışır.

Fulya Arçelik Klima Servisi 

Fulya Arçelik klima servisi, klimalara ait bütün sorunları ortadan kaldırıyor. Evinizde ya da dükkanınızda yer alan bir klimanın sorunu ne ise anında çözüm bulunması için çaba sarf ediyor. Klimaların genel olarak sorunları bellidir. Bu sorunlar ise 1 ya da 2 saat içerisinde çözüme kavuşur. Bunun dışında oluşacak bir sorun ile karşılaştığımız taktirde her daim 2 iş günü içerisinde sorunu ortadan kaldırmaya çalışırız. Sorunun tamamen neyden kaynaklandığını bulmak adına servis dükkanımıza klimayı getiririz. Burada daha detaylı bir şekilde incelemeyi ortaya koyarız.

Bütün bunları yaparken her daim müşteri bilgilendirmeyi es geçmeyiz. Sizleri en detayına kadar bilgilendirerek kafanızda yer alan bütün sorulara yanıt vermiş oluruz.

Fulya Arçelik Kombi Servisi

Fulya Arçelik kombi servisi ile ilk günkü performansla kombinizi çalıştıracaksınız. Kombilerin genel olarak sorunları ortadadır. Kısa süre içerisinde çözümü de servis çalışanlarımız tarafından sağlanır. Fulya arçelik servisi her daim sorunların ortadan kaldırılması için çalışanlarımız sizleri memnun etmeye devam eder. 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet veren çalışanlarımız kombilerin bakımını da yapmaktadır. Yılda 1 defaya mahsus kombi bakımını kesinlikle yaptırmalısınız. Genel olarak 1 defa yaptırın diyen yetkililer bazı kombi modellerine göre yılda 2 defa yaptırmanız gerektiğini de söylemektedirler.

Bakımları tamamen yapılan bir kombi evinizi daha sıcak tutacaktır. Bakımlı bir kombi daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışacaktır.

Fulya Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Fulya Arçelik beyaz eşya servisi sayesinde sahip olduğunuz bütün beyaz eşyalara çözüm bulacaktır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız taktirde sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunları asla kendiniz çözmeye çalışmayınız. Sorunlar bu şekilde daha fazla büyümektedir. Bir sorun sizlere 2 Liraya çıkacakken, sorun daha fazla büyüyüp 10 Liraya kadar çıkabilmektedir. Her zaman sorunları yetkili kişilerin çözmesine öncelik tanıyın.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan servisimiz sizleri memnun etmeye devam ediyor. Bizler ile her zaman çalışmak istediğiniz taktirde gelecekte indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Her daim güvenilir ve sağlıklı bir şekilde çözüm aramak ister misiniz?

Çözümleri kısa sürede çözüp, sizleri zamandan tasarruf ettiren bir servisle çalışmak ister misiniz? Maliyetini asla düşünmeyen, müşterisini düşünen bir servisiniz olmasını ister misiniz? Bunlara cevaplarınız evet ise en doğru adresin bizler olduğunu göreceksini

Arçelik Servisi Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler