Levent Arçelik servisi tamamen memnuniyet odaklı çalışı. Arçelik servisi de gördüğünüz uzman çalışanların sertifikaları ve iş odakları bellidir. Bazıları sadece buzdolabı uzman olurken bazıları sadece çamaşır makinesi uzmanı olmaktadır.

levent arçelik servisi teknik hizmetleri

Arçelik teknik servis  ulaşmak istediğiniz bilgileri sitemiz üzerinde yer alan iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bir şekilde bilgilendirme almak istiyorsanız iletişim adreslerimizi arayabilirsiniz.

Levent Arçelik servisi  İstanbul’da yer alan diğer servislerden son derece farklıdır.  Diğer servisler para odaklı çalışırken bizler her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bir müşterinin bizlerdeki misyon ve vizyon sahibi  özelliklerimizi görmesini ister.

Levent Arçelik servisi  vizyon sahibi olarak hizmet verir hizmet verirken müşterinin sorunlarını tamamen dinler, dinlemeden çözüme kavuşturmak bir hatadır.

Levent Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisi içerisinde çalışanlar her daim bir klimanın yıl içerisinde en az 1 en fazla 2 defa bakımı gerçekleşir. Çünkü bir klima bakımlı olarak çalıştığı takdirde daha verimli çalışır. Daha verimli çalışan bir klimanın uzun ömürlü olarak sizlere hizmet ettiği bilinir. Bir ürün aldığınızda uzun ömürlü çalışması istersiniz. Kısa bir süre içerisinde iki tane klima almak maddi olarak sizi zorlar. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına klimalarınızın bakımını geciktirmeyin.

levent arçelik klima temizlği ve bakım

Levent Arçelik klima servisi bakımı yapılan bir klimanın elektrik tüketimi azalır. Genellikle yüzde 10 ile yüzde yirmi arasında bir tüketim azalması söz konusudur. Bakımı olmayan bir klimanın sizlere ekstradan yüzde yirmi civarında bir elektrik tüketimi gerçekleştirmesi söz konusudur. Bakımsız bir klima kesinlikle maddi olarak sizleri etkiler.

Levent Arçelik klima servisi diğer klima servislerinden farklıdır. Sizlerin evine gelir sizi dinler. Bir çözüme kavuşturur. Genellikle klima çalışanları klimaya geldikten sonra anında çözüme ulaştırıp gidebilirler. Hani bizim çalışanlarımız sizlerin sorunlarını detaylı bir şekilde dinler.

Levent Arçelik klima servisi  sorunları dinlenilen müşterilerimiz ileride böyle bir sorunla karşılaşıldığı takdirde çözüm için bizleri hızlıca arayabilirler.

Levent Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi servisi uzmanları bir kombinin yıl içerisinde en az 1 defa bakımının yaptırılması söylüyor. Bazı insanları yılda en az 2 defa bile bakımı gerçekleştiriyor. Bakımı gerçekleştirilen bir ürünün her zaman daha uzun ömürlü çalıştığı bilinir.

levent arçelik kombi servisi onarım hizmetleri

Levent arçelik kombi servisi kombilerin bakımını sadece yapmaz. Ayrıca tamiri onarımlarını da en detaylı bir şekilde gerçekleştirir. Tamire onların sorunlarını ortadan kaldırmadan önce sizlere detaylı bir bilgilendirme yapmaktadır.

Levent arçelik kombi servisi  diğer servislere asla benzemez. Çünkü diğer servisler işlemi hemen bitirip giderler. Bizler ise sizlere detaylı bir şekilde bilgilendirmeyi kesinlikle yaparız. Bunu yapmamızın temel amacı ileride aynı şekilde bir sorunla karşılaştığınız takdirde ilk yapmanız gerekenleri vurgulamamızdır.  Böylece kombinizin ömrü daha uzun olacaktır.

Levent Arçelik Beyaz Eşya Servis

Arçelik servis,  Arçelik ürünlerinden farklı olarak için bir ürünü tamir ya da bakım işini üstlenmez. Arçelik servis çalışanları her zaman uzman ve işinin sertifikalı bireyleridir. Sizlere çözüm üretir asla sorunlarınızı küçük sanat bazı servis çalışanları sorunları küçümseyerek sizlerin sorunlarını daha büyük bir hale getirir.

levent arçelik beyaz eşya servisi bakım hizmetleri

Arçelik beyaz eşya servisi evinizde ya da dükkanınızda yer alan bütün beyaz eşyaların tamirlerini üstlenir. Hızlı bir şekilde tamiri yaparak sizlerin zamanını üstlenir.

Levent Arçelik beyaz eşya servisi tamamen uygun fiyatlı olarak sizlere hizmet verir.

Levent Arçelik beyaz eşya servisi ile çalıştığınıza tamamen memnu olacaksınız. Yapılan her iş birer referans olarak gösterileceği için temiz ve güvenilir işlemler yürütürüz.